Jinam to nejde!

Práce ve stáji » Anglie«

10. srpna 2012 v 15:50 | TeuSka
Ahoj náštěvníci,
tohle video jsem viděla dřív, ale teďka jsem ho našla, abych ho uveřejnila. Snad se vám bude líbit jako mě. Přeji hezkou podívanou.
P.S.: Děkuji za náštěvnos za týden :)

Skoro 3000 lidí?

26. července 2012 v 9:56 | TeuSka
Ahoj. :(
Ano, smutný smajlík. Proč? Blog mám skoro rok a náštěvnost klesá hluboko pod 5000 lidí, kteřá naštívyli můj blog. Když se podíváte na Mielle, která má blog jenom pár měsíců?

To je má blog tak špatný design nebo co? Řekněte mi co mám dělat. To mám začít kopírovat? Psát hnusné komenty? Jako co mám dělat. Zrušit blog a zalkořit si nový? Řekněte mi fakt co mám dělat.

Chvilkama si připadám, že na svůj blog chodím jenom já sama. Už to tady za chvilku nemá cenu.

Používám Websurf, ale jenom jednou se mi podařilo dát náštěvnost za den 115. Poté nic. Takže si to rozmyslím po prázdninách jestli začnu odznova nebo ne. Fakt nevím co dál!!!!

Prostě neřeště

3. května 2012 v 20:23 | Tea
Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears, Hilary Duff a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer. Devilish. Schrei. Zimmer 483

Těště se!

26. března 2012 v 7:30 | Tea
Ahoj lidičky :).
Včera jsem udělala dess. Je takový obyčejný, ale snad se vám bude líbit. Je tam sice jedna fotka, ale do dubna, kdy ho nastavím tak tam přidám aspoň dve či jednu. Snažila jsem se sladit do jedné barvy více ostínu a navíc je dělaný Photosopu. Je trochu podobny jako má tady Amy (klikni na jméno). Dělala jsem ho jen tak a poté co vyšlo se mi líbil. Vypadá podobně jako tetnto co je teď nastavený. Ale je hezčí - to si musím přiznat.

Pro Amy: Nechci tě nijak kopírovat designem, ale moc se mi zalíbil, tak jsem jej napodobila. Až uvidíš, že je nastavený tak pochopíš proč. Tak si nemysli, že jsem nějaká kopírka. No snad ti vadit nebude - já v tom dofám...

Rozvoj mého druhého Já!

10. února 2012 v 20:50 | © Tea
Jak jistě víte, tak jsem si s mým AFFSkem Fredy založila blog. Jistě zůstanu i zde. Děkuji komentáře od Nikís, že si mám ten to blog rozhodně nechat! Podívejte se na náš společný blog ZDE. Zanechte svůj názor!

Co bude "zde" na blogu v roce 2012?

30. prosince 2011 v 20:36 | © Tea
Tak je to tady, zítra je 31.12.2011 což znamená silvestr. Teďka bude seznam, co můžete v novém roce (2012) čekat!

Kontak na...

30. listopadu 2011 v 18:15 | Tea
Ahoj, teďka jsem na blogu dost často, ale mám plno nápadů atd.. Tak mě napadlo, že kdoby chtěl si semnou pokec přes ICQ, tak ať mi napíše do komentů svoje číslo na ICQ a já mu odpovím na blog... Prosím nikomu ho nedávejte, budu moc ráda :)
 
 

Reklama