Faraway Lady - Lásečka moje ♥

One Day

19. ledna 2013 v 20:55 | Tea.
Milá dítka,
dneska jsem se rozhodla srhnout tento týden. Proč? Protože moje mamka onemocněla a já jsem musela za ní chodit krmit Lady. Nijak mi to nevadí, ale chodím promrzlá. No když já jsem tak líná hledat rukavice :D. Ráda ji vidím.
Když jsem přišla v úterý (???) tak jsem ji udělal klasika jídlo a chtěla jsem se sni rozloučit a ona ani nepřišla. No, ale i tak aspoň mě viděla :D. Tak zatím :)
xoxo Tea.

let by your hero...

13. ledna 2013 v 10:04 | Tea.
Ahoj.
nedávo jsem tvořila video. Je na něm Lady, tak se na něho podívejte :)

S kamarádkou za ni.

17. listopadu 2012 v 19:18 | Tea.
Konečně mám aspoň nějaké zprávy. Zítra mám trénink na Lady ♥ a přijde se na ni podívat i má Kámoška od koní. Na 20% budou fotky. Vím je to málo, ale když jsem slibovala na 100%, atky bylo velké... no nic :D. A už má pro Lady super dárek - chrániče. Mamce se to líbilo a tak jsem ráda a pro ni mám také dárek. Musím ovšem nafotit Ji a Lady, protože chci pro ni udělát Kalendář :D. Bože já mám plány a to nemluvím o tom, že už chystám vzhled na zimu, ale to se musí to vyjít přesně na 28.11.! Bože jsem teďka magor :D... A to musím ještě napsat deník :D.. Bo te zatím vše!! Adios

Video?

17. října 2012 v 15:24 | Tea
Dneska jdu k Lady. Napadlo mě, že bych mohla natočit video. Nevím jak to udělám, ale sadn ějak to vymyslím :DD. Takže snad se vám bude líbit :) A zatím :)

Prasátko útočí :D

7. října 2012 v 19:15 | Tea
Nějak mě baví dělat animace... Na téhle je Norský jezdec Gerco Schroder, který byl na LOH 2012 v londýně :) Ten koník je krásný :)
Ou, dneska jsem byla u Ladynky. No, v plné krásé se pásala na pastvině. Jelikož jsem ji viděla, tak jsem k ní hned šla :). Šla jsem se podívat na druhý výběh, abych viděla druhou stranu. Ona mezitím odešla. Potkala jsem ji až na půli cestě, když jsem šla pro čištění. No z jedné strany byla jak prasátko a druhá čistá :). No vyčistila jsem ji... Dostala jídlo a šla do své boxu :)))

Na Lady

29. září 2012 v 20:06 | Tea
Včera odpoledne jsem šla za moji Holčičkou. Byla úžasná, tak se půjdme na to opět podívta :)

Neděle u Lady 0.2

16. září 2012 v 13:40 | Tea
Myslím, že tahle pínička je úžasná! Proto jsem ji vybrala k tomu to článku.

Lady v novém domově

15. září 2012 v 11:27 | TeuSka
Jak jsem psala v minulém článku, tak dneska Lady přijela. Zdravá nic se ji nestalo. Jsem za ni bohužel nebyla, ale odpoledne se tam dostanu. Pojedou se tam totiž malé hobbíky, takže ji uvidím. A budou "snad" fotky. Nic neslibuji. Jsem ráda, že je v pořádku. Už se těším až ji uvidím. A dotknu se její srsti a ucítím její svaly. A co já vím co ještě. Prostě ji miluju a budu navždy. I když má nějaké nedostatky, tak je dokážu přehlédnout. Má nějaká zranění, ale i přes ně je dokonalá. No nafotím fotečky a snad udělám profil Lady a zárovň i mě :D. Budu u ní den co de :D. Tak snad i vy se máte dobře :).
Mějte se pěkně a užívejte si koně!
Vaše TeuSka

Lady kde se touláš?

14. září 2012 v 15:56 | TeuSka
Ahoj. Psala jsem, že lady měla přijéct v Pondělí, ale nakonec přijede zítra ráno. Nevím co se stalo, že Lady přijede až zítra. Snad budou aspon fotečky :)

Chtěla bych se omluvit za to, že jsem tady nebyla, ale nevěděla jsem co napsat. Snad i krátká zpráva pomůže :)

Neděle u Lady - Foto je KO!

9. září 2012 v 20:46 | TeuSka
Měla bych tady popisovat dnešek u Lady, ale nebyla jsem u ni. Proč? Jelikož mám v pokoji tak trochu větší vybuch bordelu tak jsem tam nejela :'(. Achjo a to se teprve od 17. září dostanu do klubu. Ať už je pondělí a je tu Ladynka! Opravdu mě to mrzí! Snad zítra něco nafotím z toho příjezdu :)
 
 

Reklama