Blog

Změna je život!

16. ledna 2013 v 15:43 | Tea.
Ozívám se a ne příliš pozitivní zprávou a tou, že tento blog již nebude "jen" o koních. A tato adresa i samotný blog mi přirostl k srdci, tak si ho nechám, ale bude tady víc i o mě a grafice. Koňského ducha tady chci ovšem také zanechta, ale když tady bude víc než jedno zaměření tak si myslím, že to prospěje ne jenom mě :D.
Ještě upravím nějak to menu (všechny rubriky apod.) a pak to snad bude OK :D. S pozdravem vaše adminka ^^

Není grafika

12. prosince 2012 v 15:04 | Tea.
Ahoj. Teďka bych se měla omluvit, ale jelikož se u mého počítače vyměnuje pamět za větší a navíc tam mám PFX a PS, tak nebude teďka nevím do kdy moc grafiky. Chtěla bych něco udělat, ale asi ne. Bude sem se snažit chodit a nějak to nahradit, ale měla jsem v plánu, že natočím první díl mého seriálu, ale bude už budu mít počítač :). Ani nevím jak dlouho tam bude.

1. rok za mnou!!

10. listopadu 2012 v 21:50 | Tea.
To už je rok co tenhle blog vznikl. A v podstatě i první blog, který mi takto dlouho vydržel, takže si tleskám. Asi si teďka ťukáte na hlavu, ale když k tomuhle blogu vztah k těm předchozím.. Pff vůbec :D.

Pár hádek, kopírování atd. zde bylo, ale přežili jsme to :D. Kolikrát jsem si říkala, že ho zruším, ale to bych zapoměla ty vzpomínky. Vždy mě něco přimělo zůstat.. A tak jsem ráda a snad můj blog přežije i další rok a lepší náštěvnost.

Happy B-Day 1st year blog!!

P.S.: Trochu angličtiny neuškodí :D

NA FACEBOOKU

24. srpna 2012 v 13:03 | TeuSka

MÉ STRÁNKY JSOU I NA FACEBOOKU!!!!

PROSÍM LAJK!!!

DÍKY

TADY KLIKNI

Výpadek internetu

5. srpna 2012 v 16:13 | TeuSka
Ahoj. Včera jsem přijela z tábora. Vím zapoměla jsem to napsat, ale v pátek 27.8. nám vypadl internet, takže jsem to nemohla napsat. Takže mi prosím napiště všechna Affska u koho proběhl zápis, abych se mohla zapsat. Díky :)
Dneska jsem byla u Ladnky, smozřejmě mám fotečky, takže je naharju a dám odkaz. Snad si i vy užíváte léto mezi koníkama. Zatím

3000 LIDÍ! Gratulace!!

27. července 2012 v 11:19 | TeuSka
Nazdárek :).
Po včerejším článku, který již nebu zmiňovat, tak dneska již naštívili 3000 lidí!!

Afro cirkus se vrací!

22. července 2012 v 13:22 | TeuSka
Ahoj.
Vidím, že se blog nezbořil a zůstal stát. Jsem již tady, ale jenom týden a pak zase mažu pryč! Takže jenom kretičká zprávička a zatím!

Jsitě jsem tady!

5. července 2012 v 13:48 | TeuSka
Ahoj.
Jsem tady... Krásně jsem si to užilo. Teďka budu týden doma a budu si to užívat. Pak pojedu na 14 dní na soustřeďo.. Takže zas nebude nic zajímavého. No, ale chystám článek o těch oddílovkách. Udělám to jako Jednodílnou povídku... Snad se vám bude líbit :)... Nahraji video, ale čekám na jeden komentář, tak snad se mi ozve :)... Jinak si užíjte léto s koníky :)

OMG jsem opravdu hrozná

20. května 2012 v 19:19 | TeuSka
Ahoj.
No skoro týden jsem se tady neobjevila, ale neměla jsem chuť něco psát! To výte mám teďka období, že bych nejradči blog zrušila, ale to nikdy životě neudělám! Musete brát, že teďka o víkendu budu hodně u koní a snažím se, aby se mezi mnou a Lady vytvořil nějaký vztah, který nás nikdy nerozdělí. A navíc mamka říká, že se lepší v jěždění. A snažím se dosta, abych už začla příští připravovat na Licenci a možná i nějaké závody a sednout si na Lady :)

Jinak jezdím v JK Počin, kde už i cválám a skáču, ale v JK Běchovice teprve klušu a dělám začátky, ale co. Dokonce říkala, že budu později jezdit jenom v JK Počin. No jo. Čekám na rozhodnutí :D, které co nevidět příjde :) No držte mi palce.

Pak nějaké změny. Zřejmě nikdy neudělám rozcestník JK Běchovice! Ale asi udělám i JK Počin 3:). Nj, pořád něco dělám!!! Tak se těšte na Deník :)

Změna 2

14. května 2012 v 19:00 | TeuSka
Ano, myslela jsem si, že si TEA z blogu tea-photos.blog.cz změní přezdívku, ale jak vidím tak ne. Měla jsem plno nápadů, jak ji donutit, ale ani jeden jsem neudělala. Nevím čím se řídí, ale proč se jmenuje podle adresy?? Např.: Amy z Dusekoniku.blog.cz se nejmenuje Dusekoniku, ale Amy. Takže nevím jak to s ní je. No rozhodně si já změním přezdívku, i když mám déle blog než-li ONA. Takže všechna AFFSka prosím, aby si u mě změnily jméno z Tea na TeuSka. Děkuji!
 
 

Reklama