Listopad 2012

Just a Dream!

24. listopadu 2012 v 10:14 | Tea. |  Videa - Má tvorba
Tak nese jméno mé další video. Snad se vám bude líbit.

Here In My H A N D

23. listopadu 2012 v 19:16 | Tea. |  Videa z webu
Ahoj! V poslední době mám dobrou přímo skvělou náladu. Nevím proč. Ráda bych natočila nějaká video, ale z internetu, ale uvidím jaké budu mít nápady :D. Hrozně se mi líbí video, které sem právě dám. V překladu Here In My H A N D znamení Tady Je Má R U K A. Moc se mi to líbí :)

Překvapení

21. listopadu 2012 v 18:29 | Tea.
Hahá!! Konečně jsem urobila Lay!!! Jsem štatsná, ale popisky ještě nemám, ale jinak vše mám :D. Téda kromě odděloče a popisků do menu je vše OK!! Myslela jsem, že bych tam dala více obrázku, ale líbí se mi tolik obrázku tam je. Nechci vám nic říkat dokuď nebude 28.11.! Dřív ani slovo.. Nic prostě nic... Ach bože a ten font co jsem tady již zveřejnila v nadpisku sjsem strášně dlouho hledala a našla jsem ho teprve přd dve týdny a jsem strášně štatná, protože ten fontík se mi strášně, ale strášně líbí :'D!!!

Vánoce přícházejí :D

20. listopadu 2012 v 20:41 | Tea. |  DIARY
Aww. Katy Perry a tahle písnička The One That Got Away. Miluji ji.. Příde mi smutná, ale krásná! Zamilovala jsem se do této písničky!!
Mám teďka velmi velmi Vánoční náladu. Sice nemám dárky, ale když se podíváte kolem sebe tak všude jsou už Vánoce! I já přemýšlím nad dárkami, ale ne vždy to koupím :D. A mám toho letost až moc :D. Někdy nevím co dříve, ale musím to koupit, protože si chci užít Vánoc a hlavně musím koupit dárek Lady, mám už ho vybraný, ale ne koupený. To víte jsem blázen, ale nikdo to nesmí vědět!!! Bazinga.. Já za to nemlžu to Sheldon :)

Snažit se = lepší a hezčí!!

19. listopadu 2012 v 19:40 | Tea. |  Aktuálně na blogu
Ehm. No, víte bude zima, což znamená nový vzhled. Viděli jste mé předchozí vzhledy? Kdybych se snažila víc, tak by to dopadlo o hodně víc jinak. Klidně budu na něm pracovat několik hodina udělám tolik pokusů dokuď se mi to nebude líbit. Nechci niajk nadávat, že nejsem dobrá grafička, ale když podívám na vzhledy a je tam čas jak dlouho dělaly a já je dělám tak čtvrt hoďky, tak je to přeci rozdíl ne? Tak zatím :)

S kamarádkou za ni.

17. listopadu 2012 v 19:18 | Tea. |  Faraway Lady - Lásečka moje ♥
Konečně mám aspoň nějaké zprávy. Zítra mám trénink na Lady ♥ a přijde se na ni podívat i má Kámoška od koní. Na 20% budou fotky. Vím je to málo, ale když jsem slibovala na 100%, atky bylo velké... no nic :D. A už má pro Lady super dárek - chrániče. Mamce se to líbilo a tak jsem ráda a pro ni mám také dárek. Musím ovšem nafotit Ji a Lady, protože chci pro ni udělát Kalendář :D. Bože já mám plány a to nemluvím o tom, že už chystám vzhled na zimu, ale to se musí to vyjít přesně na 28.11.! Bože jsem teďka magor :D... A to musím ještě napsat deník :D.. Bo te zatím vše!! Adios

08.11.2012 - Bože Ninuško!!

13. listopadu 2012 v 21:18 | Tea. |  Deník - JK Počin
Ve Čtvrtek jsem měla trénink na slovenském teplokrevníkovy - Nině. Myslela jse, že to bude horší!
Přišla jsem na koně co nejdříve jsem mohla. Hanka (trenérka) mi dala Ninu, už jsem viděla co bude vyvádět jako týden před tím. Pomohla mi sni jedna náhradnice (ta co nejezdí a bude teprve až za rok). Nejdříve jsem si pro ni došla do výběhu, kde jsem ji nandala ohlávku, připla vodítko a šla na dvůr, kde jsem ji přivázala. Pak jsem šla do sedlovny pro sedlo, čištění, zvony, kamaše a strouhačky. No víte nikdy před tím jsem kamaše ani strouhačky koni nedávala. Zvony jsem zkoušela před, ale to mi pomohla Aďa (Majitelka Niny a trenérka). Začla jsem ji čistit, není jako Lady, která se vyválí a má všechno na jedné straně (Nic proti ni), ale zdá se mi, že se Nina vůbec neválí :D.

1. rok za mnou!!

10. listopadu 2012 v 21:50 | Tea. |  Blog
To už je rok co tenhle blog vznikl. A v podstatě i první blog, který mi takto dlouho vydržel, takže si tleskám. Asi si teďka ťukáte na hlavu, ale když k tomuhle blogu vztah k těm předchozím.. Pff vůbec :D.

Pár hádek, kopírování atd. zde bylo, ale přežili jsme to :D. Kolikrát jsem si říkala, že ho zruším, ale to bych zapoměla ty vzpomínky. Vždy mě něco přimělo zůstat.. A tak jsem ráda a snad můj blog přežije i další rok a lepší náštěvnost.

Happy B-Day 1st year blog!!

P.S.: Trochu angličtiny neuškodí :D

So much beauty - Jesse Drent, Andorra & Macho

8. listopadu 2012 v 21:07 | Tea. |  Videa z webu
Bože. Krásné video. Opravdu krásné. Rozhodně doporučuji za zhlédnutí :)
P.S.: Zítra nebo o víkendu bude Deník z dneška! A těžste se na Sobotu!! Bude Mega Překvápko :'D

Nechci Bahno!!

7. listopadu 2012 v 18:46 | Tea. |  DIARY
Nějak jsem dneska nechtěla dělat Animaci. Nějak jsem zlenivela :'D. Jsem ale horzně zlá :'(
Zítra koně. Poslední dva tréninky jsem měla koně, který je hrozně rozlítaný, ale dá se uřídit. Proč nechci bahno? Protože tato klisan nesnáší bahno a já ji nedokážu udržet na jednom místě. No prostě je to hrozné, chvilkami jsem z ni byla na prášky doslova :D.

No uvidíme jak bude vypadat zítra jízdárna. Neslibuji, že bude JD, ale snad něco trochu napíšu. Jak já se těším až zas zítra pojedu na koni... Tak zatím :)