Podruhé v sedle

28. září 2012 v 21:39 | Tea |  Deník - JK Počin
Dneska (Čtvrtek) jsem byla u koní. Jezdila jsem na Grace (čti Grejs). No tak se jdeme na to podívat :D

Po škole jsem šla domů, kde jsme se naobědvala a vzala si věci ke koním. Když jsem přišla, tak jsem se převlíkla a šla něco dělat. Mamka mi ještě přinesla helmu a vestu. No pak jsme šli čistit koně. Rozdělily jsme se do dvou skupin. Jela jsem v té druhé skupině. Mezitím, co jezdila první skupina, tak jsme pracovaly. Grace si mezitím utrhla z vodítka, takže si tam jen tak chodila z boxu do boxu a žrala seno. Vyčistila jsem ji kopyta a dál pak žrala seno, koukala jsme se na tu první skupinu.

Pak nám Hanka (trenérka) řekla, že se máme se připravit. Takže jsem šla nasedlat Grace, když byla nasedlaná, tak jsem šla vzít helmu a vestu. Teprve, když jsem byla připravená jsem šla na jízdárnu. No trochu jsem doupravila sedlo a uzdečku a nasedla. No chvilku jsme stály a pak jsme mohly vykročit. Aďa (druhá trenerka) nám řekla, že máme jít na levou ruku. Musela jsem si vzpomenout, která je levá a pravá. Vzpomenula jsem si rychle. Dělaly jsme velké kruhy v kroku přes kavalety i mimo ně. Bohužel jedna holka na Lucince (kůň), která ji dělal problém a byla nějaká ospalá, ale jako chodila. Grace byla zas živá, ale něchtěla jsem ji nějak prohánět, protože měla ranku na břiše. Ani Hanka nevěděl jak se jí to stalo. Prostě nijak jsem ji nechtěla ještě více poranit. Ke konci jsme si klusaly. Teda jenom Grace a Sunny (druhý koník, který přijel s Grace). Lucka klusala jenom s vodičem. Pak jsme krokovaly a šli jsme je odstrojit a dát jim večeři. Pak jsem šla domů :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥Verča♥TVD♥ | Web | 28. září 2012 v 21:43 | Reagovat

to je úžasné, moc ti závidím, pač koně miluju ze svého srdce nejvíc a teď už na koni nejezdím, když jsem byla ještě menší tak jo, ale teď na to už jaksi nezbývá čas... ale jinak, je to úžasné, mít takový pěkný koníček! :-D  :-D  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama