Květen 2012


Boj vyhrán!

29. května 2012 v 8:04 | TeuSka |  Faraway Lady - Lásečka moje ♥
Mám radostnou zprávu! Pro mě to znamená štěstí, ale nevím jak pro vás. No takže nápověda je na obrázku. S Lady zůstaneme pořád spolu. Ten majitel si jí nikdy nedotkne ani nepodívá prostě je naše. Jenom naše. Zůstaneme spolu a nic nás nerozdělí. Už se těším na to, že budeme spolu jezdit parkur :] No těším se na Ladynku až jí zas uvidím :]

Náštěvnost 1.2

28. května 2012 v 15:52 | TeuSka |  Náštěvnost
Ahoj. Po dlouhé době je tu zas náštěvnost!

Jsem snad nevzdělaná jezdkyně?

28. května 2012 v 8:29 | TeuSka |  Co sem nepatří :)
Achjo. Jsem u koní už od raného dětsví, takže rozhodně rozeznám plemena, ale kámoška tvrdí, že jezdí na Anglickém teplokrevníkovi. Což nikde není napsané, ale na Facebooku má fotku cedulky, kterou má ten koník na boxu. Písmo je červené. Podle nějakého zákona je dané, že plnokrevníci maji červené písmo a teplokrevníci zas černé. Takže mi příjde blbost, že nikde není zmínka o tom to plemení - Anglickém teplokrevníkovi. Ano, existuje Anglický polokrevník, což je A1/2, ale A1/1 je Anglický plnokrevník, ale ne teplokrevník. Jěště tady mám jednoho poníčka. Já tvrdím, že je to shetland, ale ona zas ne. No tak se na to podívejte a zkuste mi to nějak vyjasnit, protože jsem zmatená!

!Foto poníčka!


Začnu bojovat!

27. května 2012 v 15:07 | TeuSka |  Faraway Lady - Lásečka moje ♥
Ahoj.Dneska v noci jsem se probudila a slyšela jsem mamku jak něco říká o Lady, že se o ní ten druhý majitel neumí chovat a že pokuď jí takhle bude níčit, protože už toho hodně umí. Myslím jako kopat apod., že ať si všechno paltí sám. Nechci příjít o Lady. Je to holka, která mi věří. Někdy mám chuť tomu člověku, který se neumí chovat ke koním rozbýt hubu a udělat mu to samý co dělal koni a hned se sklidní. Nehci o ni přijít a začnu o ní bojovat. Jakmile uvidím toho majitela, tak mu řeknu ať nechá Lady bejt, protože ona si to nezašlouží. Možná na ni budu jezdit a on takhle zničí?! Ať si radčí ničí něco jiného, ale né 11-ti letou klisnu, která se pomalu učí jezdit na jízdárně. Musím jí pomoct, ale nevím jak. Snad mě něco napadne. Ale já se jí postě nevdám. NIKDY!

Ležím

26. května 2012 v 14:34 | TeuSka
Ahojky,
takže abych to vysvětlila. Ležín v posteli s notebookem na stole. Hrozně se nudím a chci jít ven, ale nemůžu, protože mám horečku. Takže zřejmě nepůjdu v neděli na trénink. Jinak animace je do soutěže do VGS, kterou pořáda Kate, ale navím jestli bude pokračovat. Jinak na Notebooku mám jenom PFX, nic jiného ani fonty už nestahuji!!! Proč? Protože je to mamky pracovní notebook a já tam nesmím nic stahovat :D. Snad vy se máte líp, než já :]

Promazání Affs 0.2

26. května 2012 v 13:42 | TeuSka |  AFFS/SB
Ahoj.
Takže jsem našla další Affs, které má zrušený blog. Ano smažu i další a přidám si nová blog Kate místo Acaballda.blog.cz. Tak snad je to vše okolo promazání!

Dva deníky?!

25. května 2012 v 15:51 | TeuSka |  Aktuálně na blogu
Ahoj. Po dlouhé neaktivitě je tady zas článek. Jelikož jezdím i jinde než v Běchovicích, tak jsem se rozhodla, že udělám i deník pro JK Počin, kde se mi to mimochodem daří. Nejen, že už cválám a skáču, což v Bechovicích jnom klušu, ale to nevadí, ale jak jsem psala, tak se budu muset rozhodnout kam půjdu. Rozhodně se chci podělit o tom, jak se lepším!

Jěšte bych se chtěla vrátit k článku, který jsem tady napsala. Komentáře jsem si četla. Některé se mě potěšily, některé mi pomohly. Když jsem si četla komentář od NaTyy, tak mě to opravdu došlo. Že na náštěvnosti nezáleží. Ano i ostatní se mi líbí, ale tento mi fakt pomohl. Budu si sem chodt kdy já budu chtít. A náštěvnost mi je teďka úplně jedno, ale myslela jsem si, že blog se nikomu nelíbí a chodím na něj jenom já. Ale někteří lidé se i vrátí okomentují článek. Nikdy blog nezruším, ale někdy mě popadne, to že musím být slavná, ale teďka mě to zas opustilo. Udělala jsem takové halo jenom kvůli tomu, že můj blog má malou náštěvnost!

Sleduje vůbec někdo tento blog?

21. května 2012 v 17:41 | TeuSka
Ahoj :(
Vidíte nebo spíš jenom já vidím smutnýho smajlíka. Ano, občas si myslím, že můj blog je někde na konci, ale když kliknu na hlavní stránku tak tam vidím třeba 59 mi naštívilo blog, ale na Toplistu to je jinak? Takže zřejmě si ten blog píšu jen prosebe a sama si ho i čtu apod. Zřejmě se nikdy stovka lidí za týden nestane! Bude tento blog jen odpad, který si nikdo nečte. Někdy si říkám, zda-li má jěště něco psát na tenhle blog nebo ho zrušit. Jěště uvidím, ale jak se rozhodnu bude jen na mě!

OMG jsem opravdu hrozná

20. května 2012 v 19:19 | TeuSka |  Blog
Ahoj.
No skoro týden jsem se tady neobjevila, ale neměla jsem chuť něco psát! To výte mám teďka období, že bych nejradči blog zrušila, ale to nikdy životě neudělám! Musete brát, že teďka o víkendu budu hodně u koní a snažím se, aby se mezi mnou a Lady vytvořil nějaký vztah, který nás nikdy nerozdělí. A navíc mamka říká, že se lepší v jěždění. A snažím se dosta, abych už začla příští připravovat na Licenci a možná i nějaké závody a sednout si na Lady :)

Jinak jezdím v JK Počin, kde už i cválám a skáču, ale v JK Běchovice teprve klušu a dělám začátky, ale co. Dokonce říkala, že budu později jezdit jenom v JK Počin. No jo. Čekám na rozhodnutí :D, které co nevidět příjde :) No držte mi palce.

Pak nějaké změny. Zřejmě nikdy neudělám rozcestník JK Běchovice! Ale asi udělám i JK Počin 3:). Nj, pořád něco dělám!!! Tak se těšte na Deník :)