Březen 2012


Jessica Forsyth... Naděje, která navždy uhasla

31. března 2012 v 9:37 | Tea
Vidíte tu holčinu vedle na fotce? Nikdy bych nevěřila, že už se nikdy takto neusměje...
Jessica Forsyth byla krásná 14ti-lettá slečna, která nadevše milovala koně a mimo to byla velmi talenovaná jezdkyně. Od malička milovala vše živé. Doma měla několik pejsků, andulku a vlastnila koníka jménem Boomer. 6. února 2008 končili ve škole dříve a tak vyrazila do stáje. A rozhodla se že půjde s Boomrem skákat bez sedla. Ale muselo se něco pokazit.. Dědeček který ji měl odvézt ze stáje se jí nemohl dovolat a tak ji šel hledat. Zjistil, že Boomer není v boxu, a tak již s patřičnými obavami šel na jízdárnu, kde našel Jassicu za ohradou, bohužel již mrtvou. Nikdo neví co se stalo. Boomer měl přetrhané postroje, ale byl v pořádku. Jessicu se už bohužel nepodařilo obživit, zlomila si vaz, nejspíše ji Boomer zalehl.

Jak se v dnešní době jezdí?!

30. března 2012 v 18:36 | Tea |  Kecám
Tohle video jsem viděla u Angee na blogu. Ani nevím co jí na tomto video rozbrečelo, ale jistě to nechci moc zjišťovat. Psala jsem k němu komentář. Je tam bohužel jiný web, ale to je můj další blog, tak se proboha nelekni :D. No teďka vám zkopíruji, ale i vyfotím co jem napsala.


Možná...

28. března 2012 v 19:45 | Tea |  Kecám
Ahoj.
Takže mamka mi slíbila, že když mi bude líp, tak půjdu ke koním. No což se těším. Zkusím přemluvit mamku, aby vzala kameru a natočila by můj trénin. Možná nebude tak zajímavý, ale chtěla bych se pochlubit, jak jezdím :). Také se nemůžu dočkat až zde bude nový layout. Už občas mám chuť ho změnit, ale ekla jsem si, že měsíc zde bude nastavený.
Chtěla bych se vám omluvti, že asi dneska nevýjde HAML, tak se prosím omlouvám. Jistě bude během tohotle týdne, ale dneska fakt ne, protože se snažím něco napsat, ale nic moc mě nenepadá! Pod pexem najdete PNGéčko s frísem. Sand se vám bude líbit :)...

VGS hlas - Prosím :)

28. března 2012 v 12:49 | Tea |  Pro mě!
Ahoj. Zaprvé bych se chtěla omluvit, že dneska asi nevýjde HAML, ale jak si ho nemám ještě dopsané (první kapitolu). No takže prosím jeslti vy jste mi mohly Hlásnout tady↓ JSEM TAM JAKO TEA

http://acaballado.blog.cz/1203/2-kolo-vgsTěště se!

26. března 2012 v 7:30 | Tea |  Jinam to nejde!
Ahoj lidičky :).
Včera jsem udělala dess. Je takový obyčejný, ale snad se vám bude líbit. Je tam sice jedna fotka, ale do dubna, kdy ho nastavím tak tam přidám aspoň dve či jednu. Snažila jsem se sladit do jedné barvy více ostínu a navíc je dělaný Photosopu. Je trochu podobny jako má tady Amy (klikni na jméno). Dělala jsem ho jen tak a poté co vyšlo se mi líbil. Vypadá podobně jako tetnto co je teď nastavený. Ale je hezčí - to si musím přiznat.

Pro Amy: Nechci tě nijak kopírovat designem, ale moc se mi zalíbil, tak jsem jej napodobila. Až uvidíš, že je nastavený tak pochopíš proč. Tak si nemysli, že jsem nějaká kopírka. No snad ti vadit nebude - já v tom dofám...

Jak to bude dál?

25. března 2012 v 17:50 | Tea |  Blog
Nazdárek Lidi :),
Ano, i tuhle otázky si občas říkám, když nevím co napsat. Sice to tady jde od Desíti k Pěti, ale to víte. Blog beru jako zábavu ne jako povinnost, ale nechci ho zas rušit, ptotože mi přirostl k srdci. Kdybych byla u koní, tak by to bylo jiné kafe, ale teďka jsem jsem doma, tak mi to nijak nemyslí a jsem ráda, že občas se podívám na své oblíbené blogy a jejich adminky, jak píšou o tom co dělaly. Občas kontroluji i archív jeslti jsem něco neprošvihla (VGS) a pak jdu do administrace a přemýšlím o tom, jak to tady vylepšit. Ale nevím jak.

Až se uzdravím, teda jeslti se to vůbec stane, tak nafotím zbrusu nové fotky koní. Jak z Běchovice (co chodím jezdit), tak i Lady a apod. Chtěla bych zapracovat konečne na rozcestníku JK Běchovice, ale nevím čím začít. No tohle je zatím vše. :)

Faraway Lady - Srhnutí všeho

23. března 2012 v 21:22 | © Tea |  Videa od koní
Ahoj,
kdo četl články na Galittosu, tak si všimlu, že jsem častou mluvila o Lady. Tady máte takové malé cca tří minutové video. Trochu tam jsou blbé ty přechody hudby, ale to doladím do příště. No tady je :)