The Dream Of Horses >> 2.díl <<

6. února 2012 v 11:10 | © Tea |  The dream of horses
Další díl The dream of horses!

Nina byla venku. Nevěděla kam má jít dřív - ke krámku nebo jít k protějšímu domu? Vybrala si, že půjde si něco koupit. Rychle si zašla pro svoji oblíbenou peněženku. Pak šla do malé krámku, kde si vybrala pití a žvejky. Když vyšla z krámku šla se podívat dál do městečka.
Starší i mladší mluvily o tom, jaké to je tady hezké. Prostě všichni. "Mě se tady nelíbí. Jak jsem mohla na to přistoupit? Vždyť tady bude vždyť mrtvo!" Řekla si jen proto, že sem jí stýskalo po starém domě, kamarádech a po svém visněném koni. "Mrtvo? Se podívej pořádně holka." Ozval se za ní klučičí hlas. Otevřela pořádně oči a vyděla, jak to tady pořádně žije. "Promiň, že jsem řekla, že je tady mrtvo, ale právě jsem se sem přistěhovaly. A já nemám kamarády, kteří by mě braly do své party!" Řekla Nina s povzdechem a otičila se na klukla, který se zdál milý. Koukla na svoje Conversky, které měla nejřadši ze všech svých bot. "Tak se pojď podíat do party kdemjsem já." "Díky jsem milej. Jsem Nina." Řekla s přívětivějším hlasem. "Jsem Barney, tak pojď Nino!" Nina v tuchvíly ucítila něco co nikdy necítíla. Krásnej tmavlasý kluk, který jezdí na skateboardu, který jí pozval do party. Není to jako z románu?
"Čau Barney! A kdo pak je tahle krasavice?" Nina se začervenala, ale raději sklonila hlavu, aby to nikdo neviděl z party. "Takže parto, tohle je Nina. Nina tohle je Elis, Renesme (holka), Jacob, Fred a mě znáš." Všichni jí přivítali. Byla v partě, kde jí někdo bral.
Sedla si mezi Eliz a Renesme. Holky jí vzaly mezi sebe a všecho jí řekly. Nina jen matně poslouchala a furt koukala na Barneyho, který ji očkem pokukoval. Nina koukla na svůj mobil. "Hele musím jít. Slíbyla jsem mamce, že jí pomůžu vybalit." Zvedla se rozloučila se a šla domu.
"Mami jsem doma!" Zavolala z předsíně Nina. Sundala si svoje Conversky a šla se podívat kde je její mamka. Mamka byla v kuchyni a dělala oběd. "Ahoj Nino, prosím tě nakrájej petržel." Nina dala mace pusu na tvář a vzala si nůž a šla krájet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DenDa | Web | 6. února 2012 v 18:54 | Reagovat

:-) jsem zvědavá jestli bude nějaká zápletka :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama