Únor 2012

Vracím se!

28. února 2012 v 18:27 | © Tea
Ahoj. Sice jsem na Galittos, ale dneska jsem rozhodla, žebudu i tady! Další layout nebud odemě, ale od jedné holky. Takže tady bude více změn no rozhodně se těšte :)

Já za to nemůžu!!

17. února 2012 v 20:19 | © Tea
Já vím Já vím! Slibovala jsem, že nesmažu blog, ale teďka jsem spíš na tom druhém na tom spol. blogu. Takže všechno přesouvám tam! Takže AFFSka (kromě Fredy) si změnte adresu a jméno
Jméno: Tea a Angee
Blog: http://galittos.blog.cz
Díky a omlouvám se vám!

Rozvoj mého druhého Já!

10. února 2012 v 20:50 | © Tea |  Jinam to nejde!
Jak jistě víte, tak jsem si s mým AFFSkem Fredy založila blog. Jistě zůstanu i zde. Děkuji komentáře od Nikís, že si mám ten to blog rozhodně nechat! Podívejte se na náš společný blog ZDE. Zanechte svůj názor!

The Dream Of Horses >> 3.díl, 1.část <<

10. února 2012 v 8:35 | © Tea |  The dream of horses
"Nino, tak jak se ti tady líbí?" Ptala se matka. "Jo, líbí. Dokonce jsem si našla i partu." Říkala zasněne Nina. "Opravdu? Tak to jsem ráda Nino! A běž si vybalit, já tě zavolám na jídlo." Běžela do svého pokoje, kde měla jen krabice. Odhrnula bílou zláconku a otevřela okno. Byla unvená, ale chtěla vyblit poslední krabice, které zbývaly. Měla ráda pořáde v časopisech, ale obecně ho nemusela.

15.1.2012 - Trénink ve dvou

9. února 2012 v 13:03 | © Tea |  Fotogalerie - Já a koně
Ahoj,
přidává hodně hodně pozdě fotky od koní! Celke jejich 53. Možná bude chvilku trvat než se úplně zaostří, tak se vám opravdu omlouvám!!! (klikni na oddělovač, tím se dostaneš do galerie)


Pokrok nezastavíš!

9. února 2012 v 8:30 | © Tea |  Kecám
Ano, já ani Vy pokrok nezastavíte! Co tím, ale myslí?? Ptáte se v duchu, jestli ne... Mě je to jedno! No takže co tím asi myslím??? Dlouho byl můj sen si s někým zalpžit blog na jedno téma (koně). Teďka mi to vyšlo! Jak?? Moje AFFSko Fredy si chtěla založit s někým blog, tak jsem si řekla proč toho nevyužít! Jsem ráda, že to vyšlo, ale co stímhle blogem? Možná ho nečtete, protože je to na téma, které možná nemáte rádi, ale já píšu, protože chci s někým zdílet zkušenosti. Vůbec ho nesmažu zůstanu i zde (na blogu). Je to moje čtvrtá rodina, kterou nechci zakopat na zahradě! Teďka Vám dám otázky, na které můžete odpovědět, ale nemusíte. Odpovíš dostaneš odměnu opak, neodpovíš budeš mít nic!
  1. Co si mylíš o mém blogu?
  2. Když budu mít s někým společný blog, tak mám tento blog smazat a být na jednom?
  3. Diplomek (co za obrázek) nebo oddělovač (3D nebo normál, dvě barvy a obrázek nebo jenom tak)

Od Team LBS - Tipovačka 0.1

8. února 2012 v 10:00 | © Tea |  Pro mě!
Ahoj! Na blogu mého AFFSka Team LBS udělaly tipovačku. Byka Lehká, ale přesto to byla dobá tipovačka! Za ní mi udělala jedna z adminek avatárek, který bude na konci stránky! Tak Snad se vám bude líbit.
Chtěla bych poděkovat všem náštevníku mého blogu, že na něho chodí! I když se jen mrknou nebo si přečtou článek, tak je to pro mě velský úspěch vidět na svém TopListu vidět 100 a víc přes týden! Doufam, že se to bude lepšit!!! A teďka avatárek od Teamu LBS :)
Hned si ho dám jako avatárek u mích komentářu :)!

Úvod do nové rubriky

8. února 2012 v 8:00 | © Tea
Jelikož začína sezóna závodu a je jedno jakých! A proto jsem chtěla založit rubriku, která nese název Moje fotky od koní či s koňmi. Líbí se vám nazev? Asi ne, ale proč toho nevyužít. Budu se snžit jezdit na nejvíc závodu či na jiná místa, která jsou nebo na nich jsou koně! Snad moje díla oceníte a pomůžete mí vychytat mouchy :).

Jaro, Jaro jezdectví je větší čas!

7. února 2012 v 20:39 | © Tea |  Koš
Jak já se teším na Jaro! Za 21 dní je Jaro! Jak já se těším! Proč?! Protože bude déle u koní a je větší teplo než teďka :D!!!
Děkuji všem za náštěvnost :)

Achaltekinský kůň

7. února 2012 v 7:42 | © Tea
Původ
Turkmenistán, Asie
Hůlková výška
Průměrně mezi 1,50 až 1,62 m.
Zbarvení
Zbarvení může být hnědé, ryzé, plavé nebo palomino, mělo by mít zlatavý nádech, vyskytují se bělouši, vraníci i cremella. + Oko mandlového tvaru. Jemná srsts kovově zlatým leskem. Zbarvení může být hnědé, šedé, černé, plavé, kaštanové nebo zlaté.
Charakter
Plavný hladký chod.
Něco více k plemenu
Je to štíhlý kůň vysoký asi 154 cm (klisny 152 cm), obvod hrudi měří 167 cm, obvod holeně 18,9 cm. Má nápadně vysoko nasazený krk. Je velice odolný vůči horku a vytrvalý. mívá dlouhý hřbet i krk, plošší hrudní koš, méně klenutá žebra, velmi tenkou kůži a jemnou srst. Zbarvení může být hnědé, ryzé, plavé nebo palomino, mělo by mít zlatavý nádech, vyskytují se bělouši, vraníci i cremella. Všechny chody jsou plavné. Jeho cval je unikátní mezi ostatními plemeny, je plynulý, bez otřesů a houpání.
Turkmeni je krmí stravou bohatou na bílkoviny, např. vojtěškou, hrudkami ovčího tuku.
Využití achaltekince je široké - od dostihů přes vytrvalostní ježdění až po parkury a drezuru. Je to kůň, který potřebuje svého jezdce a není vhodný do jízdáren, což je možná příčinou toho, že mnohá literatura o něm tvrdí, že je neovladatelný.
© Grafika: www.bechovice-kone.blog.cz
© Zdroj článku (text): www.wikipedie.cz