The Dream Of Horses >> 1.díl <<

9. ledna 2012 v 19:46 | © Tea |  The dream of horses
Je tu první díl mého prvního příběhu na tom to webu :). Tak si to užijte. :)

"Nino, máš opravdu všecko zbalené?" Volala z verandy Niny maminka, která nakládala poslední věci do auta. Nina seděla na podlaze svého starého pokoje a jěště se chtěla rozloučit se starýma vzpomákami, které v tomto pokoji prožila. Do pokoje přišla Niny matka. Sedla si k ní a objala, protože pro ni to bylo težší než si to myslela Nina. Bohužel se nechtěla odstěhovat ani jedna, ale kvůli matčiný práci se musely odstěhovat.
" Vím Nino, jak je to pro tebe těžké, ale kvůli práci se musíme přestěhovat. Jistě tam budeš mít kamarády, tím jsem si jistá." Řekla matka, aby dceru utěšila. Pak si obě zvedly a šly do auta. Jěšte naposledy se rozloučily s domem a vyrazily. Cestou se stavěly u McDonalda (nevím jak se píše :D), aby se najedly, pak vyrazily dál. Skoro 3,5 hodiny cesty a přijely do městečka. Mestěčko se zdálo být trochu mrtvé, ale jak jely dál, tak to najednou ožilo. Jakmile uviděla Nina koně, tak si vzpoměla na tátu a to co se stalo.

Odbočily na křižovatce do prava. Krásná urovana příjezdová cesta a její konci krásný dům. Na jeho velikost dosti levný, ale byl krásný. Auto zaprakovalo na příjezdové cestě. Nina hned vystoupila z autoa a šla se podívat do domů. Všecko bylo vybalené a na svém místě, hned se šla podívat do svého pokoje. Vyšla do prvního patra, kde byla koupelna a její pokoj. Podívala se jak to vlastně v něm vypadá.
" Je krásný." Řekla Nina, pak si sedla na svoji postel, která ji v tuto chvíly pomohla, protože byla unavená po té cestě. Pak se podívala z okna, kde byly pastviny plné koní.

Nina se šla podívat dolů za mámou, protože se chtěla jít podívat ven. Mámka jí to dovolila, protože měla aspoň čas si odpočinout a udělat oběd. Nina si vzala mikinu Adidas a šla ven.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ :)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Zebruška82 | Web | 11. ledna 2012 v 17:25 | Reagovat

Pěkný začátek, jsem zvědavá, jen ten pravopis "trošku" pokulhává.. :-)  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama